Oferty pracy

Technolog – Konstruktor AutoCAD – woj. śląskie, Dąbrowa Górnicza. Konstruktor stolarki aluminiowej.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Opis stanowiska:
Opracowywanie wycen, kosztorysów konstrukcji aluminiowych.
Samodzielne prowadzenie projektów w zakresie konstrukcji.
Przygotowywanie dokumentacji technicznej niezbędnej do wykonania oferty i wdrożenia produkcji.
Nadzór techniczny nad realizacją projektów, czynny udział w ustaleniach technicznych z kontrahentami.
Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów.

Wymagania:
– znajomość AutoCAD
– znajomość Excel i pakietu office.
– mile widziany angielski i/lub niemiecki w stopniu komunikatywnym.
– wykształcenie średnie techniczne, wyższe, bądź studenci ostatnich lat studiów.
– dodatkowym atutem będzie znajomość systemów: Reynaers, Aliplast, Aluprof, Ponzio, Yawal.

Wybranym kandydatom oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy.