CS 86-HI


lr_zaktimCS 86-HI to poprawiony termicznie trójkomorowy system okienno-drzwiowy z profilami z przekładkami termicznymi stanowiący połączenie ładnego wyglądu, optymalnej sztywności i wysokiego poziomu izolacyjności termicznej. Przekładki termiczne o „żebrowanej” strukturze pozwalają na uzyskanie Uf dla profilu nawet na poziomie 1,5 W/m²K, co oznacza, że jest to najbardziej energooszczędnym systemem w swojej klasie. W systemie dostępne są okna otwierane do wewnątrz z różnymi typami okuć oraz drzwi rozwierne otwierane do wewnątrz i na zewnątrz.
Ponadto, w przypadku konstrukcji drzwi CS 86-HI dostępnych jest kilka rozwiązań progowych, spełniających oczekiwania poszczególnych klientów.
CS86 należy do serii Concept System®, systemu modułowego do stolarki aluminiowej, obejmującego szeroki wybór w pełni zamiennych profili aluminiowych i akcesoriów , zaprojektowanych z myślą o łatwej prefabrykacji i montażu konstrukcji.

 

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA

– Głębokość konstrukcyjna okna
– Profil ościeżnicy 77 mm
– Profil skrzydła 86 mm

PARAMETRY TECHNICZNE

Izolacyjność termiczna : Współczynnik przenikania ciepła dla profili Uf od 1,5 W/m²K do 1,9 W/m²K, w zależności od kombinacji profili ościeżnica/skrzydło.
Infiltracja powietrza : A4 (EN 1026, EN 12207)
Wodoszczelność : E900 (EN 1027, EN 12208)
Odporność na obciążenie wiatrem : C5(EN 12211, EN 12210)
Antywłamaniowość : WK 2