CF 77


77_zaktimCF 77 to nowy w ofercie Reynaers system drzwi składanych (harmonijkowych), dających możliwość lepszej optymalizacji przestrzeni mieszkalnej. Wykorzystując ten estetyczny i funkcjonalny system połączenia domu z ogrodem można wykonać drzwi składane zawierające do 8 skrzydeł składanych w różnej konfiguracji i kolejności.

Dostępne są 4 rozwiązania progowe drzwi: o wysokich parametrach szczelnościowych, o pośrednich parametrach szczelnościowych, z niskim progiem i z płaskim progiem. Opcja z progiem o wysokich parametrach szczelnościowych związana jest z wysoką szczelnością na wodę na wodę opadową i niską przepuszczalnością powietrza.

Opcja z progiem o pośrednich parametrach szczelnościowych łączy w sobie dobre parametry związane z przepuszczalnością powietrza i szczelnością na wodę opadową. Niski próg wystający ponad poziom posadzki na 18mm a także niski próg plaski, umożliwiają łatwe przechodzenie i maksymalną wygodę.

Dodatkową praktyczną cechą CF 77 jest wariantowe stosowanie w głównym skrzydle okuć drzwiowych co umożliwia użytkowanie tego skrzydła jako skrzydła wejściowego, bez wpływu na pozostałe skrzydła składane (funkcja okna).

System CF 77 występuje w dwóch wersjach estetycznych: funkcjonalnym i SlimLine o węższej, widocznej szerokości.