CW 65 EF


Curtain Wall 65-EF to ekonomiczny system ścian osłonowych, stosowany w fasadach elementowych, charakteryzujący się niezwykłą smukłością i estetycznym wyglądem, a przy tym oferujący najwyższy stopień wytrzymałości oraz stabilności, które są tak istotne w wysokich budynkach.
Ponieważ elementy fasady są prefabrykowane w zakładzie produkcyjnym, możliwy jest łatwy, a przede wszystkim szybki montaż konstrukcji na budynku. Nie bez znaczenia są również walory estetyczne systemu CW 65-EF, w którym wykorzystano wysmukłe profile o szerokości zaledwie 65 mm.

System CW 65-EF spełnia najwyższe standardy dotyczące wodoszczelności, hermetyczności oraz odporności na obciążenie wiatrem. Dostępne są modele o różnym stopniu izolacyjności, aby możliwe było dopasowanie ich do potrzeb danego budynku. System ten oferuje również możliwość potrójnego szklenia.

System CW 65-EF dostępny jest w dwóch wersjach szklenia, posiadających niezwykłe walory estetyczne: Cassette Glazing (CG), to rozwiązanie, w którym szyby są mocowane przy pomocy listew przyszybowych, podczas gdy w przypadku szklenia strukturalnego (Structural Glazing, SG), szyby są połączone strukturalnie, tworząc po stronie zewnętrznej budynku jednolitą powierzchnię szklaną. Aby sprostać wszystkim wymaganiom danego projektu, system CW 65-EF jest kompatybilny z elementami otwieranymi, takimi jak okna wychylne na zewnątrz czy wysuwane równolegle.